+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Золтан Алмаші

Дорогі учасники Конкурсу!

Ви, мабуть, також чули таку думку, мовляв, мистецтво це не спорт тощо. Так от, я думаю, що якщо це і правда, то тільки частково. Бо мистецтво, безумовно, також є і спортом. От навіть якщо взяти назву такого популярного музичного жанру як концерт. Слово “концерт” означає не що інше як “змагання”!

Отже, змагаємось! І не треба боятись поразок. Поразки – це досвід. Поразки безцінні. Вони розвивають аналітичне мислення. Без поразок немає прогресу. Не треба боятись перемог! Перемоги – це досвід. Перемоги розвивають аналітичне мислення. Без перемог нема прогресу!

Отже – сміливо беремо участь в Конкурсі! Кожен музикант хоч раз в житті має пройти через конкурс. І головне – насправді всі перемоги мають бути внутрішніми. Ти сам повинен розуміти, де ти переміг або програв насправді. Бо часом поразка зовнішня може бути перемогою внутрішньою, і навпаки. Головне – зрозуміти це. Пам’ятаємо – перемоги і поразки розвивають інтелект. Життя дуже цікаве і неоднозначне. І прекрасне! І життя – це змагання, а іншими словами – концерт. Життя – це концерт.

X