+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

МІЖНАРОДНА ШКОЛА МИСТЕЦТВ «МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»
ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР КОНКУРСУ

«Монтессорі центр» – школа мистецтв, в якій проходять заняття за наступними напрямками: образотворче мистецтво, музика, хореографія та англійська мова. «Монтессорі центр» дає можливість навчатися із задоволенням як дітям, так і дорослим. Тут кожен студент зможе розкрити свої таланти і розвинути творчі здібності.

У школах живопису «Монтессорі центру» учні реалізовують свої художні задуми, навчаються новим методикам і технікам малювання, беруть участь у виставках і конкурсах. У музичних школах проходять заняття в усіх напрямках вокалу: академічний, естрадний, джазовий, рок-вокал, а також уроки гри на музичних інструментах: фортепіано, скрипка, гітара, саксофон, віолончель і ударна установка. У школах хореографії проходять заняття класичного балету і сучасного танцю для дітей та підлітків. Уроки сучасного танцю включають в себе елементи хіп-хопу, джаз-фанку, боді-балету і модерну. У групах для дошкільнят проходять заняття музичного розвитку за методикою Марії Монтессорі.

«Монтессорі центр» виступає організатором всеукраїнських проектів, які об’єднують школи мистецтв всієї країни. Такі проекти, як: Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни», Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «VOCAL.UA», Всеукраїнський відкритий конкурс імені С.С. Прокоф’єва – стали великим майданчиком для талантів усієї України!X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/generalnij-sponsor-konkursu/