+380 (66) 098-07-80
  • ru
    • uk

Золтан Алмаші

Дорогі учасники Конкурсу!

Ви, мабуть, також чули таку думку, мовляв, мистецтво це не спорт тощо. Так от, я думаю, що якщо це і правда, то тільки частково. Бо мистецтво, безумовно, також є і спортом. От навіть якщо взяти назву такого популярного музичного жанру як концерт. Слово «концерт» означає не що інше як «змагання»!

Отже, змагаємось! І не треба боятись поразок. Поразки — це досвід. Поразки безцінні. Вони розвивають аналітичне мислення. Без поразок немає прогресу. Не треба боятись перемог! Перемоги — це досвід. Перемоги розвивають аналітичне мислення. Без перемог нема прогресу!

Отже — сміливо беремо участь в Конкурсі! Кожен музикант хоч раз в житті має пройти через конкурс. І головне — насправді всі перемоги мають бути внутрішніми. Ти сам повинен розуміти, де ти переміг або програв насправді. Бо часом поразка зовнішня може бути перемогою внутрішньою, і навпаки. Головне — зрозуміти це. Пам’ятаємо — перемоги і поразки розвивають інтелект. Життя дуже цікаве і неоднозначне. І прекрасне! І життя — це змагання, а іншими словами — концерт. Життя — це концерт.

X