+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Привітання конкурсу

Петро Чуприна

Народний артист України, Генеральний директор, художній керівник Національної опери України

Учасникам, гостям та організаторам Всеукраїнського відкритого конкурсу ім. С.С. Прокоф’єва!

Шановні друзі! Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі виконавця.

Участь та перемога в такому авторитетному конкурсі, як конкурс імені видатного композитора, піаніста та диригента Сергія Прокоф’єва – це знакова подія на шляху кожного учня, студента чи досвідченого виконавця.

Відродження конкурсу С.С.Прокоф’єва – це історична подія у культурному та мистецькому житті України. На превеликий жаль, конкурс не має сьогодні продовження на батьківщині Прокоф’єва – у м. Донецьку, тож його нове життя у Києві, серці України – це великі перспективи, нові цілі та нові імена молодих переможців!

Я вірю, що діти, молодь та викладачі, які прийдуть на конкурс – здобудуть прекрасний досвід, знайдуть однодумців та отримають неоціненне професійне задоволення!

Бажаю кожному успіху та волі до перемоги!

Андрій Чебикін

Ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, народний художник України, Президент Національної академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Шановні учасники, гості та організатори Всеукраїнського відкритого конкурсу ім. С.С. Прокоф’єва!

Вітаю вас з визначною подією – відродженням відомого багаторічного музичного конкурсу! Бажаю кожному за вас натхнення, міцного здоров’я та високих результатів!

Для нашої країни вкрай важливі культурні та соціальні проєкти, які піднімають рівень обізнаності суспільства. Завдяки таким заходам культурний простір України збагачується новими іменами, досягненнями молодих митців та дитячими успіхами.

Відродження конкурсу ім. С.С. Прокоф’єва, який проходив на Донеччині у 1991-2014 рр., – це символічна та історична подія, нехай новий поштовх надасть конкурсу талановитих переможців, видатних імен та щасливого майбутнього нашим молодим музикантам виконавцям в їх професійній діяльності.

Євген Станкович

народний артист України, Герой України, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка

Учасникам, батькам, викладачам, гостям та організаторам ІV Всеукраїнського відкритого конкурсу ім. С.С. Прокоф’єва!

Щиро вітаю кожного з визначною подією – відкриттям ІV Всеукраїнського відкритого конкурсу ім. С.С. Прокоф’єва! Нехай конкурс запалить яскраві таланти, відкриє нові дороги та надихне дітей та молодь працювати на ім’я музики! Бажаю кожному перемоги, святкового настрою та вдалих виступів!

Відродження конкурсу С.С.Прокоф’єва та продовження ідеї В.Г. Бойкова – значний внесок у культурне життя України, у музичне мистецтво та розвиток виконавської школи в нашій країні.

Для кожного композитора важливо мати учнів та послідовників, щоб його твори виконувались, вивчались та мали оцінку. Всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв народився саме в Україні, тож ми маємо нести відповідальність за збереження культурної спадщини та поширювати серед дітей та молоді ім’я великого майстра.

З повагою,
Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, професор
Є.Ф. Станкович

Валерий Матюхин, PIANO.UA

Валерій Матюхін

Народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України

Шановні учасники, викладачі, батьки!

Вітаю Вас з відкриттям ІV Всеукраїнського відкритого конкурсу ім. С.С.Прокоф’єва! Бажаю впевненості, великого успіху та задоволення від ваших результатів.

Щоденна праця виконавця – це обов’язкова складова таланту. Неможливо здобути перемоги без роботи, зусиль та терпіння.

Національний ансамбль солістів “Київська камерата” вболіває за кожного учасника – піаніста, диригента, композитора чи теоретика.

Для нас, як музикантів, відродження історичного та вагомого конкурсу, який проходив у м. Донецьку – це важлива та необхідна подія в нашій професії. Знаковий конкурс, який було започатковано В.Г. Бойковим повинен мати продовження та відкривати нові імена, давати потужний професійний поштовх дітям та молодим виконавцям нашої держави.

Нехай конкурс імені С.С. Прокоф’єва запалить зірку успіху на вашому музичному шляху!

За повагою,
директор та художній керівник Національного ансамблю солістів «Київська камерата», народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка
В.О. Матюхін

РАДА СТАНКОВИЧ-СПОЛЬСЬКА, PIANO.UA

Рада Станкович-Спольська

Кандидат мистецтвознавства, заступник генерального директора Національного ансамблю солістів «Київська камерата»

Дорогі учасники, батьки, викладачі!

Вітаю вас з музичним святом і важливою подією, яка для кожного з нас є знаковою!

Бажаю всім учасникам успішного виступу та перемоги! Батькам і викладачам бажаю терпіння та волі, щоб підтримати своїх дітей і надихати їх до музичних досягнень.

Творчий доробок великого піаніста, композитора і диригента вивчають впродовж всього періоду музичної освіти – від школи до консерваторії, а виконавці всього світу змагаються на конкурсах, щоб довести свою майстерність у виконанні віртуозних творів Прокоф’єва.

Відродження легендарного конкурсу в столиці України – це справжня подія в музичному світі. Національний ансамбль солістів “Київська камерата” вже декілька років підтримує конкурс та всі ми вболіваємо за кожного учасника! Організація та проведення IV Всеукраїнського відкритого конкурсу імені С.С. Прокоф’єва – відповідальне завдання, з яким кожен має впоратися на відмінно!

Зустрінемось на конкурсі!

X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/privitannya-konkursu/