+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

МІЖНАРОДНА ШКОЛА МИСТЕЦТВ «МОНТЕССОРІ ЦЕНТР»
ГЕНЕРАЛЬНИЙ СПОНСОР

«Монтессорі центр» – школа мистецтв, в якій проходять заняття за наступними напрямками: образотворче мистецтво, музика, хореографія та англійська мова. «Монтессорі центр» дає можливість навчатися із задоволенням як дітям, так і дорослим. Тут кожен студент зможе розкрити свої таланти і розвинути творчі здібності.

У школах живопису «Монтессорі центру» учні реалізовують свої художні здібності, навчаються новим методикам і технікам малювання, беруть участь у виставках і конкурсах. У музичних школах проходять заняття з усіх напрямків вокалу: академічний, естрадний, джазовий, рок-вокал, а також уроки гри на музичних інструментах: фортепіано, скрипка, гітара, саксофон, віолончель і ударні. У школах хореографії проходять заняття класичного балету і сучасного танцю для дітей та підлітків. Уроки сучасного танцю включають в себе елементи хіп-хопу, джаз-фанку, боді-балету і модерну. У групах для дошкільнят проходять заняття музичного розвитку за методикою Марії Монтессорі.

«Монтессорі центр» виступає організатором всеукраїнських проектів, які об’єднують школи мистецтв всієї країни. Такі проекти, як Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни», Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва #МИСТЕЦТВО, Всеукраїнський відкритий вокальний конкурс «VOCAL.UA», Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів імені С.С. Прокоф’єва «PIANO.UA» – стали великим майданчиком для талантів усієї України!X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/uk/partner-konkursu-montessori-center/