+380 (44) 364-59-68
  • ru
    • uk

Отзывы

  Олександр Дзвінковський Дек, 2018

Шановні організатори конкурсу! Щиро дякуємо за затишну атмосферу та професійну організацію конкурсу. Окрема подяка за можливість грати на сучасних інструментах. Високопрофесійне жюрі та приємна ведуча залишили лише теплі спогади про цей конкурс. Успіхів у вашій подальшій діяльності!

  Юлія Полоцька Дек, 2018

Дякуємо Вам і всій вашій команді за чудову організацію конкурсу, приємні враження та яскраві фото!!! Виступати за білим роялем — дуже приємно і не менш красиво 🙂 Дякуємо суддям за добре і справедливе ставлення до всіх конкурсантів. Дякуємо за можливість виступати на красивій сцені. Сцена була оформлена професійно і дуже гарно виглядає на фото. За можливість отримати від вас професійні фото — особлива подяка!!! І, найголовніше, — дякуємо за можливість послухати гарну музику, побачити, на кого можна рівнятися, куди зростати, як працювати над своїми помилками, а також — за можливість познайомитися з відомим українським композитором і піаністом Андрієм Соловйовим — дуже талановитою, приємною та доброю Людиною. Сподіваємося на нові зустрічі! Будемо працювати, щоб отримати наступного разу найвищу Вашу нагороду та кубок!:)))

З повагою, Юлія Полоцька

  Лариса Тютюнник Дек, 2018

Дякуємо за високий рівень проведення конкурсу! Дуже сподобалося жюрі, інструментальне та технічне забезпечення, чудова ведуча Анна. Бажаємо успіхів!

  Илона Трусова (мама Каролины Трусовой) Дек, 2018

Очень благодарны всей команде конкурса piano.ua за такую грандиозную организацию конкурса, а в особенности Анне Росенко, и всем членам жюри, которые оценили нас такими высокими баллами; уже не первый раз принимаем участие в конкурсах, которые организовывает Анечка и её команда, всегда это высший уровень, хочется возвращаться к Вам постоянно. Эти два конкурсных дня прошли на одном дыхании, спасибо, что дарите возможность деткам проявить себя!!! Желаем Вам процветания )))

  Халімончук Діана Апр, 2018

Сердечно дякуємо організаторам Piano.ua за чудову організацію конкурсу і надану можливість участі в цьому дивовижному проекті. Особлива подяка і низький уклін від викладачів за увагу до нас. Бажаємо успіхів та процвітання!

ОТПРАВЬТЕ ПИСЬМО ДРУГУ

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/otzyvy-o-konkurse/