+380 (66) 098-07-80
  • ru
    • uk

Отзывы

  Людмила Тихонова (Бабушка Дианы Водневой) Апр, 2019

Добрый день! Выражаю сердечную благодарность организаторам и членам жюри 3-го Всеукраинского конкурса им С.Прокофьева, который прошел на профессиональном уровне и подарил незабываемые впечатления от конкурсных выступлений многих юных пианистов.

  Каріна Буднік Апр, 2019

Чудовий конкурс, тільки приємні враження! Приємна затишна атмосфера на репетиціях. Величезна подяка оркестру «Київська Камерата». Зокрема Валерію Матюхіну та кожному музиканту за величезну підтримку на сцені. Ви найкращі!!!! Щира подяка шановному журі.Та всім організаторам конкурсу.

  Алла Романова Апр, 2019

Дякуємо за чудову організацію, професійне журі, затишну атмосферу та організацію такого пре­крас­ного кон­курсу. За­ли­шились тільки приємні спогади.

  Юлия Чуфистова (Мама Софии Дорош) Апр, 2019

Замечательный конкурс и организация. Интересно открытое голосование и онлайн результаты. Отдельная благодарность за участие оркестра «Киевская Камерата», они настоящие профессионалы! Обязательно ещё будем участвовать!

  Сім’я Усатенко Апр, 2019

Конкурс приємно вразив чіткою організацією, що ґрунтується на активному використанні сучасних технологій, представницьким складом журі, теплою доброзичливою атмосферою. На нашу думку, важливим є розширений перелік номінацій, який включає, окрім традиційних — «Фортепіано» та «З оркестром» і інші, зокрема, номінацію «Композиція». Це дає можливість музикантам, що захоплюються створенням музики та шукають власні фарби, стилі, образи та підходи, поділитись результатами своєї творчості та відчути – як їх сприймають професійні композитори та музиканти. Для учасників конкурсу в даній номінації чудово вибрано і місце його проведення — Національна спілка композиторів України.

В майбутньому відчуваються добрі перспективи подальшого розширення географії учасників конкурсу і перехід у статус міжнародного. Серед побажань – можливість проведення заключного концерту переможців.

X

ОТПРАВЬТЕ ПИСЬМО ДРУГУ

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/ru/otzyvy-o-konkurse/