+380 (66) 098-07-80
  • ru
    • uk

Приветствия конкурсу

Максим Тимошенко

Ректор Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, президент екологічної національної організації «Зелений Хрест» («Green Cross») в Україні, заслужений діяч мистецтв України, професор

Щиро вітаю всіх учасників, організаторів та членів журі Всеукраїнського відкритого конкурсу імені С.С. Прокоф’єва. Обдарована молодь нашої країни є скарбом нації, бо саме успішна реалізація творчого потенціалу юних музикантів забезпечує розвиток української культури. Бажаю організаторам конкурсу відкриття нових імен на музичному небосхилі, а учасникам — невичерпного оптимізму, натхнення та спроможності якнайяскравіше заявити про свої таланти.

Богдан Кривопуст

Композитор, піаніст, лауреат премій імені Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, М. Лисенка
Дорогі друзі!

Вітаю усіх конкурсантів IV Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів імені С.С.Прокоф’єва. Виконавцям бажаю — вільного дихання, легких рук, донести до слухача навіть те, про що не здогадувався композитор, а композиторам – бути яскравими, винахідливими але головне в своїй творчості – це бути самим собою. Бажаю усім стати переможцями і отримати задоволення від участі!

Маргарита Пахомова член жюри конкурса PIANO.UA

Маргарита Пахомова

Заслуженный деятель искусств Украины, заведующая фортепианного отдела детской школы искусств им. С. Турчака (г. Киев).

Дозвольте привітати усіх учасників та організаторів Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів ім.С.С.Прокоф’єва! Участь у такому музичному змаганні дає щасливу нагоду презентувати себе широкому загалу слухачів та досвідченому журі, здобути впевненість у своїх можливостях… Бажаю кожному із вас витримки та віри в себе!

Олег Безбородько председатель жюри конкурса PIANO.UA

ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО

Украинский пианист и композитор, доцент кафедры специального фортепиано № 1 Национальной музыкальной академии Украины имени П.И. Чайковского
Дорогі друзі і колеги!

Щиро вітаю вас з участю в першому конурсі Наш конкурс «PIANO.UA» — новый интересный проект.. Наша країна славиться в усьому світі своїми традиціями фортепіанного мистецтва. Ви — продовжувачи цієї славетной традиції, майбутнє і надія української культури. Бажаю вам натхнення й наснаги, незабутніх вражень від сценічних виступів і творчого спілкування. Пам’ятайте, що кожен виступ на конкурсі — це вже перемога. Дякую організаторам конкурсу за нову чудову можливість юним піаністам з усієї України показати свою майстерність і любов до музики — найпрекраснішого і найзагадковішого з видів мистецтв. Плекайте цю любов до музики і діліться нею з нами. Ми на вас чекаємо!

Андрей Соловьев, PIANO.UA

АНДРЕЙ СОЛОВЬЕВ

украинский композитор и пианист, автор симфо-пиано шоу «Фантастическая любовь»; артист, бэнд-лидер многих телевизионных шоу; автор музыки к украинскому анимационному кино; музыкальный руководитель театральных спектаклей
Дорогі друзі!
Щиро вітаю вас із відкриттям ІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу піаністів імені Сергія Прокоф’єва PIANO.UA! Це яскраве музичне змагання є одним із найважливіших на шляху професійного зростання. Для багатьох його лау­реа­тів перемога в ньому стане початком творчого злету. Вірю, що конкурсні змагання виявлять найкращих виконавців, які в майбутньому сформують нове покоління музикантів. Бажаю молодим учасникам конкурсу успішних виступів і великих перспектив на перших світових сценах, а самому конкурсу – успіхів та довголіття! Нехай краса музики додає наснаги на нові мистецькі перемоги!
X

ОТПРАВЬТЕ ПИСЬМО ДРУГУ

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/privetstviya-konkursu/