+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Партнери конкурсу

Монтессорі центр
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень
“Монтессорі центр” – мережа навчальних закладів в Києві без вікових обмежень. «Монтессорі центр» складається з музичних і художніх шкіл, студій хореографії і шкіл англійської мови «Montessori English School». Мета «Монтессорі центру» – дати можливість дітям і дорослим навчатися із задоволенням, допомогти кожному студенту реалізувати свої творчі здібності і таланти.
НАЦІОНАЛЬНА МУЗИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ П.І. ЧАЙКОВСЬКОГО
ВИЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ МУЗИЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД УКРАЇНИ
Національна музична академія України імені П.І. Чайковського – вищий державний музичний навчальний заклад України (IV ступеня акредитації), який був заснований у 1913 р. на базі музичного училища Київського відділення Російського музичного товариства. Організації консерваторії сприяли С.В. Рахманінов, А.К. Глазунов, П.І. Чайковський. Першими ректорами академії були Володимир Пухальський і Рейнгольд Глієр.
Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ГОЛОВНИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ З ПІДГОТОВКИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ І НАУКОВИХ КАДРІВ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка – класичний університет дослідницького типу, провідний сучасний науково-навчальний центр України, а також головний навчально-науковий центр України з підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації. В університеті навчаються понад 26 тис. студентів. Вищу кваліфікацію в університеті здобувають 1645 аспірантів і 125 докторантів. Щорічно в університеті проходить понад 350 захистів докторських і кандидатських дисертацій. Підготовка та перепідготовка фахівців здійснюється на 198 кафедрах. Науковий потенціал університету – понад 60 дійсних членів і член-кореспондентів Національних академій наук України, 626 докторів наук, 1697 кандидатів наук. В університеті працює 13 факультетів, 1 навчально-науковий центр, 2 коледжі, Український фізико-математичний ліцей, підготовче відділення, Центр українознавства, геологічний та зоологічний музеї, Музей історії університету, міжфакультетський лінгвістичний музей, Інформаційно-обчислювальний центр, Астрономічна обсерваторія, Видавничо-поліграфічний центр “Київський університет” і Наукова бібліотека ім. М. Максимовича.
Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
Національна академія мистецтв України
державна наукова організація в галузі культури і мистецтв
Національна академія мистецтв України є державною науковою організацією в галузі культури і мистецтв. Ідея створення установи, котра б об’єднала найкращі мистецькі і наукові сили України з метою духовного відродження нації, розвитку професіонального і народного мистецтва, збереження та примноження художніх традицій, жила в українському мистецькому середовищі з 20-х років минулого століття. Президент Академії – Андрій Володимирович Чебикін – видатний художник-графік, педагог, народний художник України, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, головний учений секретар Академії – член-кореспондент, заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор О.В. Скрипник.
КИЕВСКАЯ КАМЕРАТА, "Голос Країни"
КИЇВСЬКА КАМЕРАТА
Національний ансамбль солістів
Національний ансамбль солістів «Київська камерата» в контексті музичної культури України є провідним виконавцем камерної музики різних стилів і напрямків. Творчий репертуар колективу надзвичайно різноманітний – від музики раннього бароко до останніх творів композиторів XXI сторічча. Однак головною сферою творчої діяльності ансамблю з моменту його появи до нашого часу є виконання та пропаганда музики українських композиторів, а також репрезентація їх творчості за кордоном.
КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ
ІННОВАЦІЙНИЙ ЗАКЛАД
БЕЗПЕРЕРВНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ
Київська Академія мистецтв (КАМ) – навчальний заклад, створений у 1994 р. як Київська дитяча Академія мистецтв та реорганізований у 2018 р. у муніципальний заклад вищої освіти. В основі концепції освітньої діяльності Академії лежить інноваційна ідея безперервної мистецької освіти – початкова, середня та вища школи повинні бути зосереджені в одному закладі. Засновником та автором концепції безперервної освіти в одному закладі був народний артист України, професор, академік Національної академії мистецтв України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, композитор і музично-громадський діяч Михайло Чембержі. З 2018 р. Академію очолює Ольга Бенч – народна артистка України, кандидат мистецтвознавства, професор, диригент, музикознавець, заступник Міністра культури і туризму України (2005–2010 рр.), Генеральний консул України в м. Пряшів, Словаччина (2010–2015 рр.).
КИЇВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМ. С. ТУРЧАКА
Київська дитяча школа мистецтв ім. С.Турчака – один з провідних дитячих мистецьких навчальних закладів України і м. Києва

Київська дитяча школа мистецтв ім. С.Турчака – один з провідних дитячих мистецьких навчальних закладів України і м. Києва. За 42 роки своєї діяльності школа здобула визнання, як професійний навчальний заклад з високим рівнем навчальної і виховної роботи.

Контингент школи складає 460 учнів, які навчаються по 17 спеціальностях в класах фортепіано, скрипки, віолончелі, баяну, акордеону, бандури, гітари, домри, балалайки, флейти, ударних інструментів, естрадного вокалу, академічного вокалу, бальних танців, народних танців, театру, образотворчого мистецтва.

В школі створені такі відділи: фортепіанний відділ; народних інструментів; театральний відділ; художній відділ; вокально-хоровий відділ; відділення хореографії (народні та бальні танці); оркестрове відділення (струнно-смичкові та духові інструменти). Успішно працюють групи самооплатності для дітей віком від 3-х до 6 років в яких навчаються 180 учнів.

КИЕВСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ ИМЕНИ БОРИСА ГРИНЧЕНКО, Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вузів!
Київський університет імені Бориса Грінченка – єдиний університет, що належить територіальній громаді міста Києва, тому його ще називають столичним університетом. Сьогодні Університет – успішний навчальний заклад, який впевнено посів своє місце у топ-десятці найкращих київських вишів! У Київському університеті імені Бориса Грінченка навчається понад 8 тисяч студентів майже за 40 спеціальностями. Університет пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці фахівців за європейськими стандартами.
ДНЕПРОПЕТРОВСКАЯ КОНСЕРВАТОРИЯ ИМЕНИ М. ГЛИНКИ, "Голос Країни"
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА КОНСЕРВАТОРІЯ ІМЕНІ М. ГЛІНКИ
навчальний заклад суміщає в собі консерваторію, училище та центральну музичну школу
Дніпропетровська консерваторія відкрита у 2006 р. на базі Дніпропетровського музичного училища ім. М. І. Глінки, яке було засноване у 1898 р. і є одним з найстаріших вищих навчальних закладів міста. У теперішній час навчальний заклад суміщає в собі консерваторію, училище та центральну музичну школу. Ректором консерваторії є заслужений діяч мистецтв України, піаніст Ю.М. Новіков. Консерваторія має міцний професійний фундамент, багаті творчі традиції, досвідчені, високопрофесійні кадри, чудову матеріальну базу, ентузіазм та натхнення для успішного розвитку української національної музичної культури у тісному єднанні з досягненнями світового музичного мистецтва.
КИЇВСЬКА МУНІЦИПАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЕСТРАДНОГО ТА ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВ
УНІКАЛЬНИЙ ВНЗ, ЯКИЙ ГОТУЄ ЕСТРАДНИХ І ЦИРКОВИХ АРТИСТІВ
Київська муніципальна Академія естрадного та циркового мистецтв – єдиний в Україні та Східній Європі унікальний вищий навчальний заклад, який готує естрадних і циркових артистів, ведучий профільний ВНЗ міжнародного масштабу, чиї випускники прославили український та світовий цирки, стали зірками вітчизняної та зарубіжної естради.
Музыкальная олимпиада "Голос Країни"
КИЇВСЬКА СЕРЕДНЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНА МУЗИЧНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ ІМЕНІ Н.В. ЛИСЕНКА
У ШКОЛІ УЧНІ ЗДОБУВАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНУ МУЗИЧНУ ОСВІТУ ОДНОЧАСНО З ЗАГАЛЬНОЮ СЕРЕДНЬОЮ ОСВІТОЮ
Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Н.В. Лисенко (КССМШ ім. М.В. Лисенка) – один з провідних навчальних закладів України, а також всього європейського регіону в області підготовки музикантів-виконавців концертного профілю високої кваліфікації. КССМШ ім. Н.В. Лисенка була відкрита в 1934 р., як професійний навчальний заклад для обдарованих дітей. Школа ім. Н.В. Лисенка – це унікальний синтез високої професійної майстерності викладачів і сміливих пошуків юних учнів, виснажливої праці і неймовірної обдарованості, це вже давно легенда української культури і невід’ємна складова європейської музичної школи. Одні імена знаменитих професорів і випускників звучать як симфонія музичної слави: Рада Лисенко, І. Шамо, Я. Френкель, В. Пікайзен, В. Шаїнський, В. Кожухар, Л. Дичко, М. Степаненко, Є. Ржанов, В. Шамо , А. Рябов, І. Рябов, С. Рябов, О. Семчук, Я. Рівняк, Д.Ткаченко, А. Мельников, В. Бродський, В. Кошуба, В. Бистряков, О. Злотник, Т. Петриненко, К . Стеценко, А. Блінов, Н. Толпиго, Д. Найдич, О. Полянський, О. Рівняк, В. Гринюк, В. Холоденко, К. Карабиць, М. Которович, О. Пушкарьов, Б. Півненко, Р. Лопатинський , О. Мороз, А. Федорова, А. Баришевський і багато інших видатних композиторів і музикантів, якими пишається українське і світове мистецтво.
КАПЕЛЛА "ДУМКА", "Голос Країни"
КАПЕЛА “ДУМКА”
Національна заслужена академічна капела України “ДУМКА” – еталон хорового виконавства та законодавець традицій хорової справи в сучасній Україні
Національна заслужена академічна капела України «ДУМКА» – еталон хорового виконавства та законодавець традицій хорової справи в сучасній Україні. «Думка» була створена в 1919 р. і в різний час очолювалась такими корифеями, як Нестор Городовенко, Олександр Сорока, Павло Муравський, Михайло Кречко. «ДУМКА» сформувала потужні хорові традиції та власний виконавський стиль. З 1984 р. на чолі капели – провідний український хормейстер, Герой України, народний артист України, академік Національної академії мистецтв України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, професор Євген Савчук.
ОЛЕГ БЕЗБОРОДЬКО
ПІАНІСТ І КОМПОЗИТОР
Безбородько Олег Анатолійович – український піаніст і композитор, професор кафедри спеціального фортепіано № 1 Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (Київ). Кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України, лауреат державної премії ім. Л. Ревуцького, лауреат премії ім. М.В. Лисенка, лауреат конкурсу ім. С. Людкевича, лауреат конкурсу ім. Дж. Ходжез, лауреат конкурсу композиторів «Gradus ad Parnassum».
Вікторія Жадько
ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ,
ДИРИГЕНТ, ГІТАРИСТКА
Жадько Вікторія Анатоліївна – заслужена артистка України, диригент, гітаристка, професор Луганської державної академії культури і мистецтв, доцент Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, доцент Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Займається викладацькою роботою в Київській, Одеській і Львівській консерваторіях. Засновник першої в Україні кафедри старовинної та камерної музики. Працювала головним диригентом симфонічного оркестру Харківської філармонії. Вікторія Анатоліївна провела постановки 2-х балетів на сцені Харківського театру опери та балету – «Євпраксія» А. Канерштейна і «Лускунчик» П. Чайковського з колективом дитячого балетного театру-студії Харкова. Постійний член журі міжнародних гітарних конкурсів.
ОКСАНА НІКІТЮК
заслужена артистка України
Нікітюк Оксана Павлівна – заслужена артистка України, солістка Національного ансамблю солістів «Київська Камерата». Викладач кафедри хорового диригування Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, диригент камерного хору AVE. Закінчила Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського за фахом вокал, хормейстер. Оксана Павлівна володар Гран-прі і Лауреат міжнародних і всеукраїнських вокальних і диригентських конкурсів. Нагороджена Почесними відзнаками та грамотами уряду України, Канади, Таджикистану. Співпрацює з Бонським філармонічним оркестром (Німеччина), Національним симфонічним оркестром України, Одеським, Чернігівським симфонічними і філармонічними оркестрами, Національним академічним оркестром народних інструментів України, оркестром Національної радіокомпанії України.
Андрій Соловйов
КОМПОЗИТОР, ПІАНІСТ, АРТИСТ
Соловйов Андрій Михайлович – український композитор і піаніст, автор симфо-піано шоу «Фантастична любов»; артист, бенд-лідер багатьох телевізійних шоу; автор музики до українського анімаційного кіно; музичний керівник театральних вистав. Як музикант і аранжувальник співпрацює з багатьма українськими артистами. Його концерти з успіхом проходять на різних столичних концертних майданчиках.
ФОРТЕПІАННИЙ ДУЕТ “KIEV PIANO DUO”
Олександра Зайцева-Дмитро Таванець – лауреати Міжнародних конкурсів
Олександра Зайцева та Дмитро Таванець – лауреати Міжнародного конкурсу CMF (Франція, 2002), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ім. Ф. Шуберта (Чехія, 2005), V Міжнародного конкурсу «Фортепіано в шість рук» в м. Марктобердорф (Німеччина), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів у м. Каунас (Литва), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів (Вальберг, Франція, 2009), Міжнародного конкурсу фортепіанних дуетів ім. Е. Гріга (Осло, Норвегія, 2011). Приймали участь в фестивалях Tavaszi Festival (Будапешт, Угорщина), «Copenhagen Summer Festival» (Копенгаген, Данія), «Schubertiade» (Роскілд, Данія), «Ohrid Summer Festival» (Македонія), «Київ Мюзик Фест» та інших. Концерти в Україні, Росії, Чехії, Польщі, Угорщини, Франції, Швейцарії, Німеччині, Ізраїлі, Ірані. Великий репертуар в чотири руки, на два рояля, концерти з оркестром. Засновники та артистичні директора міжнародного фестивалю камерної музики “Chamber music session” (Київ).
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ КОНКУРСУ
X

ПОВIДОМЛЕННЯ ДЛЯ ДРУГА

Привет, вот ссылка на интересную страницу с сайта piano.ua - https://piano.ua/partneri-konkursu/