+380 (66) 098-07-80
  • uk
    • ru

Леонід Губерський

Учасникам, гостям і організаторам IV Всеукраїнського відкритого конкурсу імені С.С. Прокоф’єва!

Київський Національний університет імені Тараса Шевченка щиро вітає всіх учасників, шановних членів журі та організаторів IV Всеукраїнського конкурсу імені С.С. Прокоф’єва і гостинно відкриває свої двері для проведення цієї визначної події в культурному житті столиці.

Конкурс імені С.С. Прокоф’єва – це відомий багаторічний конкурс молодих виконавців, який стає потужним професійним поштовхом для кожного учасника – чи то для юного виконавця, чи то для майстра.

Сьогодні в Україні вкрай необхідно створювати та підтримувати максимально сприятливу атмосферу для розвитку мистецтва, особливо серед дітей та молоді, які є майбутнім нашої держави, її інтелектуальним потенціалом, основою економічного і культурного життя.

Особливу вдячність хочу висловити організаторам, адже відродження та проведення історично значущого музичного конкурсу, який носить ім’я всесвітньо відомого піаніста та диригента – Сергія Прокоф’єва – це важлива місія в культурному житті України. Ви робите велику справу для збереження культурного надбання нашої держави.

Бажаю всім учасникам натхнення, вдалих виступів та впевнений, що незабаром ми дізнаємось нові імена молодих музикантів, переможців, які з успіхом лунатимуть в усьому музичному світі.

З повагою,
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Л.В. Губерський

X